Žertovník u Železného Brodu
olej, překližka, 27 x 37 cm, sign. PD F. Šneidr, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 262396
Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:14
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids