Na Karlově mostě
akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise
ID: 262395
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 19:00
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu