Loďka v Benátkách
olej, plátno, 17,5 x 10,6 cm
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 262299
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 19:46
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu