Jana Reinerová (1946)
Betlém
litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír
Antiqari.at Radhošťská
žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
ID: 261948
Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**5
Historie příhozu