Strom ve větru
olej, plátno, 75,5 x 115 cm, sign. PD Fanta, rám
ID: 261729
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:23
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
ID: 261729
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)