Muž a žena
2x olej, dřevo, 1918, 46 x 37,5 cm, oba sign. LD Korzendörfer 1918, rám
ID: 261540
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:13
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)