Pohled na Karlův most a Pražský hrad
tisk, 7,6 x 9 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 260479
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:54
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu