Mostecká věž
tisk na plátně, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce VFleissig
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 260478
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:18
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu