Před bouří
tužka, papír, 1944, 17 x 13 cm, sign. PD Fleissig 44
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 260451
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:07
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)