Jaro na vesnici
tužka, běloba, papír, 1940, 14 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 40
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 260450
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:05
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)