Zasněžený kostelík
akvarel, běloba, papír, 16,5 x 13,5 cm, sign. PD Fleissig 44
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 260442
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 14:44
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids