Zasněžený kostelík
akvarel, běloba, papír, 16,5 x 13,5 cm, sign. PD Fleissig 44
Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga
ID: 260442
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 14:44
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu