Karlovy Vary - kolonáda
litografie, 1971, 30,5 x 56 cm, sign. PD V. Koutský 71, rám
studium na AVU v Praze, soukromé studium
ID: 260295
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:14
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)