Horská krajina
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Fanta V., rám
ID: 260247
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:04
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
ID: 260247
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)