Velké slunečnice
olej, plátno, cca 1985, 105 x 75 cm, sign. PD, rám
ID: 260187
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2022 09:30
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
ID: 260187
Auction price: 300 CZK (13 €)