Velké slunečnice
olej, plátno, cca 1985, 105 x 75 cm, sign. PD, rám
ID: 260187
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2022 09:30
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
ID: 260187