Jez
olej, plátno, 45 x 50 cm, sign. PD V. Fanta, rám
ID: 260111
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:05
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
ID: 260111
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)