litografie, 2002, 12,2 x 8,2 cm, sign. DU D Benešová 02, 115/125
ID: 260089
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:05
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu