Vesmírná odysea
litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 259981
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2023 21:18
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids