Vesmírná odysea
litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky
ID: 259981
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 21:18
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)