Múzy
olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno
ID: 259887
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 17:03
Current price: 701 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
ID: 259887
Auction price: 1 CZK (1 €)
Current price: 701 CZK (30 €)