akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 2013, 29 x 20 cm, sign. PD Jana 2013, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 259863
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:22
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids