akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 2013, 29 x 20 cm, sign. PD Jana 2013, rám
rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
ID: 259863
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:22
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)