olej, sololit, 1972, 70 x 70 cm, sign. PD Čo 72, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 259724
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2023 18:37
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids