olej, sololit, 1972, 70 x 70 cm, sign. PD Čo 72, rám
studium na VŠUP v Praze
ID: 259724
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2023 18:37
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)