Pražské mosty
litografie, 31,5 x 50 cm, sign. PD K. Stolař, pasparta
ID: 259345
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:28
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
ID: 259345
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)