Karlův most
litografie, 13 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Mádlo, č. 11/125, při okrajích mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 259332
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:44
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids