Karlův most
litografie, 13 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Mádlo, č. 11/125, při okrajích mírně zažloutlý papír
ID: 259332
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:44
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)