Vodnář
lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce dolu Exl. A.M + F.M
Antiqari.at Radhošťská
studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
ID: 259253
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 18:28
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)