Horský potok
olej, karton, 13,5 x 12,1 cm, sign. DU J. Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 259185
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:56
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu