Plynoucí řeka
olej, karton, 38,5 x 51,8 cm, sign. LD Sedláček
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 259184
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 04. 2023 19:32
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 259184
Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)