Plynoucí řeka
olej, karton, 38,5 x 51,8 cm, sign. LD Sedláček
Antiqari.at Radhošťská
ID: 259184
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2023 19:32
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Antiqari.at Radhošťská
ID: 259184
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)