Vesnice u lesů
litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 259167
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 22:54
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids