Vesnice u lesů
litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze
ID: 259167
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:54
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)