V zahradě
litografie, 37,3 x 48,4 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, 38/70, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, provenience: z pozůstalosti Milady Kazdové
ID: 259133
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:51
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu