Kvetoucí strom
olej, karton, 1944, 37 x 48,5 cm, sign. PD Jirka Jirásek 44, rám, rám poškozen
Antiqari.at Radhošťská
ID: 258935
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 19:30
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)