akvarel, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám
rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
ID: 258579
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:23
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)