Stavení
olej, dřevo, 1989, 30 x 40 cm, sign. LD R. Němeček 89, rám, na zadní straně popsáno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
ID: 258384
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2024 18:16
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids