Stavení
olej, dřevo, 1989, 30 x 40 cm, sign. LD R. Němeček 89, rám, na zadní straně popsáno
žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
ID: 258384
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:16
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)