olej, plátno, 1948, 60,5 x 50,5 cm, sign. PD B. Khunová 48, rám
ID: 258286
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:11
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
ID: 258286
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)