Vesnice
akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 258284
Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 18:35
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids