olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD H. Edelmann
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 258269
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2023 18:38
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 258269