olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD H. Edelmann
Antiqari.at Radhošťská
ID: 258269
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:38
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Antiqari.at Radhošťská
ID: 258269