Matka
pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen
Aantiqari.at Radhošťská
Literature: koupeno v New Yorku v roce 1968 do sbírky pana Oldřicha Blažky
ID: 258253
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 18:44
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids