Eduard Hnilička (1887-1967)
žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze; architekt, malíř; zúčastňoval se architektonických soutěží (divadlo v Olomouci, letiště v Ruzyni aj.); v roce 1920 v Praze na výstavě Veraikonu měl barevné kresby, dřevoryt, náčrty a lineoryty
U rybníku
litografie, akvarel, 1946, 28,2 x 22,1 cm, značeno PD v tisku H 46
žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze
ID: 258209
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2023 18:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**2
Historie příhozu