Chrám sv. Mikuláše
litografie, 37 x 30 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, autorský tisk
ID: 258205
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:27
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu