Noční Benátky
olej, plátno, 15,5 x 13 cm
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 258197
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:38
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)