Růže
litografie, 1974, 42 x 29 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, pasparta, 96/100
studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
ID: 257883
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:48
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu