Milena Dvořáková (1944-1992)
žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973)
Vrány
linoryt, 32,4 x 24,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk
žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
ID: 257175
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:35
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**1
Historie příhozu