Vrby u rybníka
olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 257128
Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2023 18:16
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids